Uzun yıllardır proje bazında yapmış olduğumuz çalışmalardan edindiğimiz tecrübelerimizi, organizasyon ve işletme alanına yansıtarak, bu sektörde biz de olmalıyız diyerek yola çıktık. Dünya çapında, alanının en iyi markalarını bünyemize katarak, kaliteden ödün vermeden gerekli teknik ekip, ekipman ve altyapıyla her geçen gün büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

Ses, görüntü ve ışık ekipmanlarında, truss ve sahne sistemlerinde dünyada gelişen teknolojileri yakından takip ederek, yenilikçi bir yaklaşımla sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek adına yeni yatırımlar yapmaktan kaçınmıyoruz. Pia Sahne Teknolojileri AŞ olarak amacımız, içinde bulunduğumuz sektörün standartlarını yukarı çekerek, sektöre yön vermek; kaliteli, ilkeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla yerli-yabancı misafirlerimizin beklentilerini karşılayabilmektir.

Başta Haliç Kongre Merkezi olmak üzere açık hava etkinlikleri, büyük çaplı organizasyonlar, sahne şovları, toplantılar, lansmanlar, kongreler, tiyatrolar, müzikaller, konserler, operalar ve bunun gibi tüm prodüksiyonlarda her türlü teknik ihtiyaca cevap vererek uzun yıllar çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.